Manli RTX 3060 12GB TWIN

999.00 849.00
-15%

15 in stock

Description

Kjo kartë grafike ka memorie bus 192 bit dhe rezolucion maksimal 7680 x 4320 piksel. Lloji i ndërfaqes PCI Express 4.0. Karta ka ftohje aktive me 2 ventilatorë. Ka procesor NVIDIA GeForce RTX 3060 me frekuencë 1837 MHz. Përfshihen portet 1x HDMI, 3x DisplayPorts. Memorie diskrete e kartës grafike 12 GB GDDR6. Shpejtësia e transferimit të të dhënave 15 Gbit/s. Furnizimi me energji minimale i sistemit 650 W.

Specifikat

Detajet e Karteles Grafike
Brendi MANLI
Modeli i Grafikes RTX 3060 TWIN
Kapactiteti (GB) 12GB