Monitor Dell Alienware AW2521H, 25″ LED, Full HD

Brand :

370.00

Description

Monitori me dritë të pasme LED dhe panel IPS ka një diagonale 25 “, rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, shkëlqim 400 cd / m2 dhe raport të pamjes 16: 9. Koha e përgjigjes është 1 ms, shpejtësia e rifreskimit 360 Hz, këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht, ndërsa raporti i kontrastit është 1000: 1. Monitori ofron lidhësit: 5x USB 3.2, 2x HDMI, DP 1.4. Përmasat e tij janë: 556 x 251 x 528 mm.

Specifikat

Detajet e Monitorit
Brendi Dell
Modeli AW2521H
Madhësia e ekranit 25"
Resolucioni 1920x1080
Koha e reagimit 1 ms
Frekuenca 240hz
Portet 5x USB 3.2, 2x HDMI, DP 1.4

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monitor Dell Alienware AW2521H, 25″ LED, Full HD”

Your email address will not be published.