Laptop – Lenovo V14-IIL / 14 “/ Intel Core i5 Gen10 / 8GB RAM / 512GB SSD / Intel UHD Graphics, i hirtĂ«

Brand :

450.00
Out stock

Out of stock

Categories: ,

Description

Ky laptop Ă«shtĂ« i pajisur me karakteristika tĂ« shkĂ«lqyeshme. Ai mundĂ«sohet nga njĂ« procesor 4- core Intel Core i5 Gen10 qĂ« funksionon me njĂ« frekuencĂ« 1 GHz deri nĂ« 3.6 GHz. Procesori plotĂ«sohet me 8 GB RAM. Hard disku 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe shĂ«rben pĂ«r tĂ« dhĂ«nat. TĂ« dhĂ«nat e figurĂ«s pĂ«r ekranin 14 ” TN me rezolucion 1920 x 1080 (Full HD) piksel janĂ« siguruar nga kartela grafike Intel UHD Graphics. Prej ndĂ«rfaqeve pĂ«rfshin HDMI, 2 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A dhe 1 port USB 2.0 Type-A. Poashtu, laptopi mbĂ«shtet standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v5.0. Lloji i kartĂ«s sĂ« rrjetit WLAN. NdĂ«r karakteristikat e tjera laptopi ka njĂ« tastierĂ« pa taste numerike. Bateria ka kapacitet 2-cell, 35Wh me jetĂ«gjatĂ«si maksimale 6 orĂ«. Fuqia maksimale e furnizimit me energji 65 W. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 .

Specifikat

Detajet e Laptopit
Modeli i Laptopit Lenovo
Diagonalja e ekranit inch 14
Procesori ( CPU ) Intel Core i5 Gen10
Ram Memorie (RAM) 8GB Ram
HDD / SSD 512GB SSD
Kartelë Grafike (GPU) Intel UHD Graphics