Monitor Dell Alienware AW2521HFA, 24,5”” LED, Full HD 240Hz

Brand :

370.00
Out stock

Out of stock

Description

ërjetoni teknologjinë më të mirë IPS të disponueshme me ritme amëtare të rifreskimit deri në 240 Hz.

Koha e vërtetë e përgjigjes prej 1 ms heq turbullirat për imazhe të qarta pa asnjë mashtrim.

Teknologjia e re IPS me shpejtësi të lartë ndihmon në mbajtjen e imazheve të qarta nga çdo kënd në ekran. Përveç kësaj, mbulimi deri në 99% të paletës sRGB ju lejon të shihni një gamë të gjerë ngjyrash.

ËshtĂ« monitor 24.5 ” me rezolucion Full HD 1080p pĂ«r raportin mĂ« tĂ« mirĂ« piksel-pĂ«r-inç. Detajet janĂ« mĂ« tĂ« qarta dhe imazhet mĂ« realiste. Perfekt pĂ«r lojĂ«ra tĂ« shpejta.

PĂ«rjetoni njĂ« nivel tĂ« ri ndriçimi gjatĂ« veprimit intensiv. Monitori mbĂ«shtet teknologjitĂ« AMD FreeSyncℱ Premium NVIDIAÂź G-SYNCÂźi pĂ«r sinkronizim me kartelĂ«n grafike, gjĂ« qĂ« ju lejon tĂ« arrini njĂ« pamje sensacionale me korniza qĂ« kalojnĂ« pa probleme dhe eliminon rrezikun e ngadalĂ«simit tĂ« lojĂ«s.

Dizajni ynë i ri Legend Industrial është shprehja e guximshme, e veçantë, e gjithanshme, minimaliste dhe ikonike e markës Alienware.

Specifikat

Detajet e Monitorit
Brendi Dell
Modeli AW2521H
Madhësia e ekranit 24,5''
Resolucioni 1920x1080
Koha e reagimit 1 ms
Frekuenca 240hz
Portet 5x USB 3.2, 2x HDMI, DP 1.4