Monitor Dell Alienware AW2720HFA, 27″, LED, 240Hz

Brand :

450.00

Description

Monitor me një diagonale 27″ dhe rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px. Është një panel IPS me kënde shikimi 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht. Kontrasti është 1000: 1, raporti i pamjes 16: 9. Monitori ka sipërfaqe anti-reflektuese. Ndriçimi është 350 cd / m2. Prej lidhësve ofron: 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.2, 5x USB 3.0, 1x portë për kufje. Monitori është i pajisur me teknologji AMD Free-Sync dhe ndriçim AlienFX. Përmasat e tij janë: 443.1 x 612.7 x 215.9 mm, pesha 4.8 kg.

Specifikat

Detajet e Monitorit
Brendi Dell
Modeli AW2720HFA
Madhësia e ekranit 27"
Resolucioni 1920 x 1080
Koha e reagimit 1 ms
Frekuenca 240hz
Portet 2x HDMI 2.0, 1x DP 1.2

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Monitor Dell Alienware AW2720HFA, 27″, LED, 240Hz”

Your email address will not be published.