Mouse – Logitech G102 Lightsync

Brand :

50.00
Category:

Description

Mausi me kabllo 2.1m karakterizohet nga rrota lëvizëse e qetë dhe një shtresë e veçantë gome që në kontakt me dorën sigurojnë rehati jashtëzakonisht të lartë të lojës. Falë formës ergonomike, mausi përshtatet në mënyrë të përsosur në dorën e djathtë dhe nuk shkakton lodhje gjatë lojës ose punës. Ky maus ka 6 butonë, sensor optik, ndjeshmëri 8000 DPI, drita LIGHTSYNC shumëngjyrëshe dhe ndërfaqe për USB. Mausi ka dimensionet 116.6×62.15×38.2mm dhe peshon 85g.