Ms ARMOR V700

Brand :

70.00
Out stock

Out of stock

Description

Kutia MS ARMOR V700 ofron opsione të ndryshme personalizimi dhe është një zgjedhje e shkëlqyer për këdo që dëshiron të ndërtojë një kompjuter lojrash të nivelit të lartë. Vjen me RGB ventilator që kontribuojnë në një pamje më tërheqëse të të gjithë këndit tuaj të lojërave. Përveç pamjes tërheqëse, kjo case ofron edhe aksesorë të ndryshëm si filtër pluhuri dhe hapësirë për kabllo.

Gaming Midi tower, ATX, mATX, ITX; Slot i brendshĂ«m 3.5″ x2; slot i brendshĂ«m 2.5″ x2; lidhĂ«sit nĂ« pjesĂ«n e pĂ«rparme: USB 2.0 x2, USB 3.0 x1; menaxhimi i kabllove, filtri i pluhurit, mbĂ«shtet ftohjen e ujit: ftohĂ«s 240 mm, ftohĂ«s 3x tifoz RGB me njĂ« unazĂ«, 1x tifoz RGB me njĂ« unazĂ«; ngjyra e zezĂ«; dimensionet: 420x198x440; Materiali: xhami i kalbur, SPCC.