Monitor Samsung LS24AG300NUXEN, 24″, LED, 1920 x 1080 (Full HD),144Hz

Brand :

200.00
Categories: ,

Description

Samsung Odyssey G30A Ă«shtĂ« njĂ« monitor pĂ«r lojĂ« me njĂ« diagonale prej 24 ” dhe rezolucion Full HD (1920 x 1080). Shkalla e rifreskimit 144 Hz, koha e pĂ«rgjigjes 1 ms MPRT, kĂ«ndi i shikimit 178 ° vertikalisht dhe horizontalisht, kontrasti 3000: 1, shkĂ«lqimi 200 cd / m2. Lidhja nĂ«pĂ«rmjet 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2 dhe lidhĂ«s pĂ«r kufje.

Specifikat

Detajet e Monitorit
Brendi Samsung
Modeli LS24AG300NUXEN
Madhësia e ekranit 24
Resolucioni 1920 x 1080 (Full HD
Koha e reagimit 1 ms
Frekuenca 144Hz
Portet 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2