Mouse – Logitech G305, i zi

Brand :

60.00 49.99
-17%
Category:

Description

Maus wireless (pa kabllo) i lojrave i dizajnuar në mënyrë perfekte me memorie të integruar dhe mbështetje makro. Mausi është i pajisur me teknologjinë wireless Lightspeed. Ai përmban gjashtë butona, përfshirë opsionin për të vendosur DPI direkt kur luani. Ofron ndjeshmëri të rregullueshme nga 200 në 12,000 DPI. Ndërfaqja: USB.

PĂ«rmasat: 116.6 x 62.15 x 38.2 mm. Pesha: 99 g.