Karrikë GC-SCORPION-04x Portokalli

Brand :

220.00
Categories: ,

Description

Karrige kompjuteri PVC

Baza e fortë najloni, sfungjer në mbështetësen dhe qafën dhe shkumë e derdhur brenda sediljes

Sedilje me rrjetë të ventiluar dhe përpara

Mbështetëse krahu e rregullueshme 2D

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Karrikë GC-SCORPION-04x Portokalli”

Your email address will not be published.