Karrikë GEMBIRD-SCORPION-05X e Verdhë

Brand :

220.00
Out stock

Out of stock

Category:

Description

Karrige kompjuteri PVC

Baza e fortë najloni, sfungjer në mbështetësen dhe qafën dhe shkumë e derdhur brenda sediljes

Sedilje me rrjetë të ventiluar dhe përpara

Mbështetëse krahu e rregullueshme 2D